Trasy rowerowe

Miasto i Gmina Bodzentyn to wymarzone miejsce dla turystów poszukujących aktywnego wypoczynku połączonego z pięknymi widokami. Turyści, którzy nocują w naszym hotelu mają możliwość wypozyczenia rowerów na rodzinne wyprawy. Poniżej prezentujemy trzy trasy o różniej trudności i długości przejazdu.

Trasa łatwa


Trasa łatwa to przyjemna nieco ponad 12 kilometrowa przejażdżka przeznaczona dla osób, które nie chcą oddalać się od miejsca noclegu ale chcą zobaczyć kilka ciekawych miejsc. Wybierając tę rasę będą mogli Pańtwo zobaczyć okolicę Bodzentyna, zobaczyć panoramę Gór Świętokrzyskich, podziwiać otaczającą nas przyrodę oraz zwiedzić kilka miejscowych zabytków.

Trasa średnia


Trasa średnia jest już nieco bardziej wymagającą podróżą i skierowana jest do osób, które chcą zmierzyć się z górzystym terenem naszej gminy. Ponad 30 kilometrów trasy po wzgórzach i dolinach będą niezapomnianą przygoda, która dostarczy Państwu nie tylko doznań sportowych ale również duchowych dzięki niepowtarzalnym widokom i możliwości obcowania z naturą niemal na wyciągnięcie ręki.

Trasa trudna


Trasa Trudna nie należy do tra, które można przejechać bez przygotowania. To ponad 50 kilometrowa trasa wokół pasma Gór Świętokrzyskich. Po drodze do zobaczenia jest wiele wspaniałych miejsc takich jak Święta Katarzyna, punkt widokowy w Krajnie, wiele zabytkowych kościołów i budowli, Osada Średniowieczna w Hucie Szklanej, Święty Krzyż czy na sam konieć zabytki Bodzentyna. 
Logo Koziołek Bodzentyn
© Koziołek Bodzentyn Sp. z o. o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sklep | Restauracja | Hotel | Mapa strony

Stworzone z 💚 przez e-Łysogóry.🌲